چگونه می توانیم والدین خود را تحت پوشش تامین اجتماعی بیاوریم؟

درصورتیکه سن پدر از 60 و مادر از 55 سال بیشتر بوده یا اینکه به تشخیص کمیسیونهای پزشکی موضوع ماده 91 قانون مذکور از کارافتاده باشند، بیمه شده میتواند با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی والدین جهت ارائه تقاضا به شعبه محل پرداخت حق بیمه مراجعه تا حسب ضوابط و مقررات موردعمل سازمان زمینه بررسی و اقدام لازم درخصوص درخواست  مطروحه فراهم گردد.