• بلاتکلیفی خریداران خودروهای مزایده‌ای و سکوت رییس سازمان امور مالیاتی
  on 1402-03-12 at 9:50 ق.ظ

  تسنیم نوشت:در حالی که نزدیک به دو هفته از زمان دستور شعبه سوم دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت نقل و انتقال خودروهای مزایده‌ای سازمان مالیاتی می‌گذرد که خریداران این خودروها بلاتکلیف هستند و سازمان امور مالیاتی نیز در این خصوص اظهار نظری نکرده است.

 • جزئیات مالیات پرداختی لوکس‌نشینان و لوکس‌سواران؛ تقریبا هیچ + جدول
  on 1402-03-12 at 5:27 ق.ظ

  تسنیم نوشت:با توجه به آمارهای ارائه شده از جانب سازمان امور مالیاتی، مجموع مالیات تشخیصی برای خانه‌های لوکس در سال ۱۴۰۱ برابر ۲ هزار میلیارد تومان و خودروهای لوکس ۲۲۰۰ میلیارد تومان بوده که از این رقم به ترتیب ۶ و ۲۰ میلیارد تومان وصول شده است.

 • دریافت مالیات از خانه های خالی، عملا ممکن نیست
  on 1402-03-11 at 8:48 ق.ظ

  دنیای اقتصاد نوشت:اجرای قانون مالیات خانه‌های خالی معطل شناسایی این خانه‌ها باقی مانده و با وجود اینکه چند سال پیاپی در بودجه‌های مصوب سالانه گنجانده شده، میزان وصولی آن بسیار ناچیز است.

 • مقاومت مالیاتی پولدارها!
  on 1402-03-11 at 7:10 ق.ظ

  ایسنا نوشت: رییس جدید سازمان امور مالیاتی نخستین نشست خبری خود را برگزار کرد و در آن از آخرین وضعیت مالیاتی کشور گفت، وضعیتی که در بسیاری از حوزه‌ها بهبودی محسوس را نشان می‌دهد.

 • ببینید | افشای پشت پرده عجیب تعطیلی داروگر
  on 1402-03-09 at 7:30 ب.ظ

  سخنگوی سازمان امور مالیاتی گفت: هلدینگ داروگر ۱۵ سال بدهی مالیات و ۱۴۰۰ میلیارد تومان مالیات معوقه دارد. این جنجال آفرینی برای فرافکنی برای عدم پرداخت مالیات است. چک های داده شده برای وصول مبلغ مالیات، مربوط به حسابی بوده که توسط مقام قضایی مسدود شده و فاقد هرگونه موجودی است و امضای این چک ها مغایر با امضای رسمی بود./آخرین‌خبر